if_photoif_put_inmenu
ПроАкустик
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 710-75-75 Показати
+38 (067) +38 (067) 524-40-84 Показати

ПроАкустик - Про компанію | ibud.ua

Каталог товарів

Про компанію ПроАкустик

Компанія ProAcoustic більше семи років «дарує» своїм замовникам тишу і комфорт завдяки команді професіоналів різних напрямків у сфері звукоізоляції, будівництві та ремонті приміщень.

Накопичений досвід роботи з проектами різної складності, висока кваліфікація фахівців дозволяє надавати повний спектр послуг по акустичному проектуванню та моніторингу будівельно-монтажних робіт.

Ми спеціалізуємося на продажу, доставці, монтажу «під ключ» звукоізоляційних матеріалів і всіх супутніх матеріалів, необхідних для шумоізоляції приміщень будь-якої складності.

Компанія ProAcoustic є офіційним представником компаній:

Вольф Баварія Україна, яка є дочірнім підприємством німецької компанії «Wolf Bavaria GmbH» - провідного європейського виробника звукоізоляційних панелей PhoneStar (Фонстар), вібропідвісів Wolf, підкладки під ламінат Wolf Vlies, що дозволяють ефективно боротися з ударним і повітряним шумом з мінімальними втратами корисної площі.

З 2013 року виробництво панелей PhoneStar було запущено на території України. Під контролем німецьких фахівців компанії «Вольф Баварія Україна» виробляє продукцію, яка не поступається німецьким аналогам, при цьому виробництво в Україні дозволяє значно знизити вартість продукції для українського споживача.

Акустик-Груп, що випускає під власними брендами широкий асортимент спеціалізованих матеріалів і конструкцій для шумоізоляції: звукоізоляційні безкаркасні панелі ЗИПС, Шуманет, Шумостоп, вібропідвіси Шуманет-Коннект, підкладка Акуфлекс, Шумопласт, та інші. Для віброізоляції систем вентиляції і кондиціонування, інженерного обладнання, генераторів та ін.: мастика Вібронет, пружинні віброізолятори Isotop, австрійський поліуретановий еластомір Sylomer.

Головною відмінною рисою всіх матеріалів, що виробляються і поставляються «Акустик Груп», є ПОВНА ГАРАНТІЯ їх високої акустичної ефективності.

Наша компанія також пропонує Акустичні декоративно-оздоблювальні матеріали провідних світових виробників: Деревинно-волокнисті плити Troldtekt (Тролдтект), багатофункціональне напилююче акустичне покриття Sonaspray (Сонаспрей), звукопоглинальні перфоровані панелі і підвісні елементи Саундлюкс, плити з перфорованого гіпсокартону (ППГЗ) Gypton (Гиптон) і багато іншого.

Acoustic Pro представляє на ринку Дніпропетровської області звукоізоляційні мембрани TECSOUND (Тексаунд), виробництва іспанської компанії TEXSA. 

Tecsound відноситься до тонких шумоізоляційних матеріалів. Завдяки своїй демпфуючій здатності і великій щільності (1900 кг/м³), Tecsound є чудовим звуко-віброізоляційним матеріалом, що надає конструкції додаткову масу, блокуючи звукові хвилі. Така його якість дозволяє використовувати матеріал при монтажі будь-яких звукоізоляційних систем у приватних будинках, квартирах, офісах, промислових об'єктах, концертних холах, кінотеатрах, студіях звукозапису, громадських закладах. 

Матеріали TECSOUND не мають у своєму складі бітуму і свинцю, є екологічно чистими.

Ви хочете:

  • Придбати матеріали для звуко-, шумо-, віброізоляції?
  • Поліпшити акустичний комфорт в приміщенні?
  • Підвищити звукоізоляцію Вашого офісу, медичного центру, ресторану, готелю, нічного клубу?
  • Знизити вібрацію від працюючого інженерного обладнання?...

Звертайтеся до нас і фахівці компанії допоможуть вирішити проблему стороннього шуму, що дратує Вас і оточуючих.

Контактна інформація

Тел.:
+38 (067) +38 (067) 710-75-75 Показати
+38 (067) +38 (067) 524-40-84 Показати
Адреса:
Україна, Київ, ул. Героев Космоса, 2Б, оф.15
Показати на карті Сховати карту